INFUZJA TLENOWA DermaOXY

Czym jest DermaOXY?

Infuzja tlenowa DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Jest to bezinwazyjna, kosmetyczna i bezbolesna alternatywa dla BOTOXU. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym takim jak m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża, peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg. 

Terapia czystym tlenem poprawia stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ nowopowstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku. Zabiegi dermaOXY przeznaczone są dla każdego Klienta. W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry. Natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając strukturę i kondycję skóry.

DSC_1620-2-2

Efekty DermaOXY® na twarz, szyję i dekolt.

• wypełnienie zmarszczek

• głębokie nawilżenie skóry na poziomie komórkowym

• wygładzenie okolic oczu

• wypełnienie ust

• poprawa struktury, napięcia i elastyczności

• podniesienie owalu twarzy

• witalność i młody wygląd

• rozjaśniona i zdrowa skóra

 

W cenę zabiegu wliczony jest koszt peelingu kawitacyjnego i kwasu migdałowego.