MAKIJAŻ PERMANENTNY

Zapraszam na makijaż permanentny brwi metodą ombre. Jest to nowoczesna technika, która ładnie podkreśla brwi, a ich nie przerysowuje, dzięki czemu uzyskujemy bardzo subtelny i naturalny efekt. Przejścia tonalne dają trójwymiarowe wrażenie makijażu, który sprawia że metoda ombre cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientek. Technika ta należy do najbardziej precyzyjnych, bezpiecznych i higienicznych metod makijażu permanentnego.

• W przeciągu 7-14 dni po zabiegu skóra się złuszcza, dając subtelny i piękny obraz.

• Skóra potrzebuje około 4-6 tygodni na pełną regeneracje, podczas którego następuje prawidłowe osadzenie się pigmentu.

• Makijaż utrzymuje się około 12-18 miesięcy, po tym czasie zalecane jest odświeżenie pigmentacji.

• Szybkość utraty pigmentu zależy również od stanu organizmu, metabolizmu, pielęgnacji oraz stylu życia.

• Bolesność zabiegu jest ograniczona do minimum ponieważ znieczulamy skórę specjalnym kremem.

Cena: 800 zł (wliczony koszt korekty po 4-6 tygodniach od zabiegu)

Korekta brwi wykonanych u mnie do 1,5 roku od zabiegu – 50% od regularnej ceny (1 pigmentacja – bez korekty. Koszt ew. korekty to 200 zł)

Pigmentacja ponad 1,5 roku od zabiegu: cena regularna

Na zdjęciu poniżej przedstawiłam jak wygląda proces złuszczania się brwi w 4 i w 7 dobie po pigmentacji. Mniej więcej w 4-5 dniu po zabiegu skóra zaczyna delikatnie się złuszczać. Tworzą się strupki, które stopniowo odpadają. Proces gojenia się skóry trwa około 2 tygodni. Bardzo ważne jest aby w tym czasie utrzymać tą okolice w szczególnej czystości, chronić przed słońcem i oczywiście – w żadnym wypadku nie drapać!

Często też jesteście zaniepokojone tym, że w miejscu złuszczenia się skóry nie widzicie pigmentu. Jest to normalne. Pigment w skórze stabilizuje się przez około 1 miesiąc, dlatego zanim zobaczycie efekt ostateczny należy uzbroić się w cierpliwość. Przez ten czas brwi zyskują nasycenie i kolor się wyrównuje.

DSC_4917