Bezpieczna66
 
 
 
Do 21.12.2022 mogą Państwo skorzystać również z promocyjnej oferty cenowej łącząc parę zabiegów w jednym pakiecie.
 
1) Pakiet “POŻEGNAJ PRZEBARWIENIA” skupia się na rozjaśnieniu przebarwień pozapalnych, melasmy, a także ujednoliceniu kolorytu skóry. Połączenie zabiegów złuszczających skórę wraz z jej nakłuwaniem daje bardzo dobre efekty terapeutyczne. Zabieg MELA rozpoczyna się od wstępnego przygotowania skóry preparatem do chemiabrazji skóry z retinolem, a następie nałożeniu maski z kwasami wkomponowanymi w bazę gliny. Nakłuwanie skóry odbywa się na ampułce Mesoestetic C.PROF 210, która zawiera kwas traneksamowy, nikotynamid oraz witaminę C. Ostatni zabieg polega na wmasowaniu ampułki z retinolem w skórę, a następnie nałożeniu maski z wysoką zawartością witaminy C, którą należy zmyć samodzielnie w domu po określonym czasie.
 
 
2) Pakiet “GŁADKA SKÓRA” jest przeznaczony dla osób, które są wygładzić i ujędrnić swoją skórę. Pierwszym zabiegiem jest Infuzja tlenowa Dermaoxy, która polega na wtłaczaniu do skóry serum z wysoką zawartością kwasu hialuronowego, wyciągu z jadu węższa oraz ektraktów roślinnych. Podczas zabiegu wykorzystany jest hiperbaryczny tlen, przefiltrowany przez specjalne urządzenie, który zwiększa wchłanianie składników aktywnych, przyspiesza mikrocyrkulacje krwi, a także dzięki temu wykonany zostaje delikatny drenaż limfatyczny. Wstępem do zabiegu zawsze jest peeling kawitacyjny oraz peeling migdalowy. Kolejnym zabiegiem tak jak w poprzednim pakiecie również mikronakłuwanie skóry, przy czym wykorzystane tutaj zostają inne składniki aktywne. Połączenie nakłuwania skóry wraz z wprowadzaniem cennych subtancji aktywnych powoduje, że skóra się pogrubia, regeneruję, ujednolica. Zabieg mezoterapii igłowej natomiast polega na wprowadzaniu substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą pojedynczych nakłuć. W tym pakiecie proponuje ampułkę Cytocare 532, która działa wypłycająco na zmarszczki, zagęszcza skórę, nawilża ją, a także odżywia. 
 
 
3) Pakiet “SKÓRA BEZ TRĄDZIKU” ma na celu redukcję zmian trądzikowych, zmniejszenie zaskórników, zwężenie rozszerzonych porów, a także zmniejszenie przebarwień pozapalnych. Pierwszy zabieg polega na oczyszczeniu skóry peelingiem kawitacyjnym, a następnie nałożeniu kwasu migdałowego. Zabieg ten bardzo ładnie odświeża skórę, usuwa zaskórniki, wygładza ją, a także wycisza drobne stany zapalne. Drugi zabieg to Acne lift z firmy Image Skinacare. Jest to unikalne połączenie kwasu salicylowego, glikolowego, a także enzymów roślinnych. Świetnie oczyszcza skórę, zmniejsza stany zapalne, odblokowuje i zwęża pory. Po każdym z tych zabiegów nałożona zostaje oczyszczająca maska probiotyczna z probiotykiem, prebiotykiem, a także zieloną glinką i aktywnym węglem.