Bezpieczna66
Specjalna OFERTA z okazji wprowadzenia NOWYCH ZABIEGÓW z firmy Image Skinacare! 
 
W dniach 3-13.10.2023 r. obowiązuje-15% na poniższe zabiegi:
 
 
1. Zabieg Wrinkle Lift 
 

Podczas tego zabiegu dochodzi do zdecydowanego złuszczania warstwy rogowej przy jednoczesnej silnej stymulacji skóry witaminą A. Peeling tworzy roztwór kwasu glikolowego i retinolu.

Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek, dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych.

Witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku wpływa regulująco i usprawniająco na podziały i różnicowanie komórek w warstwie podstawnej, przyspieszając zaburzone procesy odnowy naskórka.

Wskazania:

  • skóra dojrzała (wszystkie typy starzenia się skóry)
  • widoczne zmarszczki
  • szorstka skóra
  • zmęczona, szara w kolorze
  • tłusta, trądzikowa cera
  • skóra osób palących papierosy

 

2. Zabieg Lightening Lift

Zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzania kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne.

Formuła peelingu opiera się na 30% roztworze kwasu mlekowego i 15% zawartości substancji rozjaśniających, m.in. kwasu kojowego oraz mącznicy lekarskiej zawierającej wolny hydrochinon.

Zarówno kwas kojowy, jak i hydrochinon powodują inhibicję tyrozynazy, dzięki czemu hamują nadmierną melanogenezę.

Wskazania:

  • przebarwienia pigmentacyjne,
  • skóra dojrzała (wszystkie typy starzenia się skóry),
  • szybkie rozświetlenie

 

3. Zabieg Biome +
 

Zabieg jest dedykowany wszystkim typom skóry. Wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, odświeża, odżywia i koi skórę.

Peeling enzymatyczy z mleczkiem kokosowym, kompleksem protein i enzymów, a także 30% miąższ z dyni delikatnie złuszczają skórę pozostawiając ją oczyszczoną, wygładzoną i rozjaśnioną

Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego oraz skawalanu końcowy etap daje natychmiastowe uczucie ukojenia, nawilżenia oraz otulenia. Dlatego sprawdzi się jako preparat po zabiegach jako krem regenerujący. Dzięki niekomedogennej formule sprawdza się do wszystkich typów skór, również tych przetłuszczających się oraz trądzikowych. Zawarte w preparacie ekstrakty z czystka lub siemienia lnianego działają przeciwzapalne, działają seboregulująco oraz ochronnie na włókna kolagenowe. Na samym końcu zostaje wykonany 10-minutowy masaż twarzy szyi i dekoltu. 

 
W cenę zabiegów wliczony jest koszt peelingu kawitacyjnego, a także jest wykonywany relaksujący masaż karku w momencie wchłaniania się maski!
 
Cena regularna: 260 zł
Cena promocyjna: 220 zł
 
 573 236 473 
 Suchy Las, ulica Obornicka 124A/13