Marietta Podgórska Mgr kosmetolog

Ukończyłam 3-letnie studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie uzyskałam dyplom na podstawie pracy „Psychosomatyczne aspekty chorób skóry”. Studia magisterskie kontynuowałam na tym samym Uniwersytecie, gdzie wykonywałam systematycznie badania w katedrze Bromatologii, sprawdzając stan skóry pacjentek, a następnie porównując wyniki z ich wywiadem żywieniowym. Obroniłam tytuł magistra pracą pod tytułem: „Wpływ odżywiania na proces starzenia się skóry”.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pracy w zawodzie. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń w swojej dziedzinie m.in. „Masterclass ABC mikroodżywiania”, „Mezoterapia igłowa twarzy i ciała”, „Mezoterapia mikro i nanoigłowa przy użyciu urządzenia typu pen”, „Podskórna i śródskórna iniekcja dwutlenkiem węgla” i wiele innych. Nieustanie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc regularnie udział w licznych warsztatach takich czołowych marek kosmetycznych jak Mesoestetic, pHformula czy Restylane. Systematycznie wyjeżdżam na konferencje, ogólnopolskie kongresy i targi kosmetyczne aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami.

Praca jest moją pasją, ponieważ jak uważam, nie ma nic lepszego niż uśmiechnięty, zadowolony klient, który lepiej czuje się w swojej nowej, zadbanej skórze. Do pracy podchodzę starannie, zwracam szczególną uwagę na dobrze przeprowadzoną konsultację przedzabiegową, aby dobrać każdy zabieg bardzo indywidualnie. Moim głównym celem jest wspomaganie skóry do naturalnej odbudowy, aby przeciwdziałać procesom starzenia się i uzyskać korzystne rezultaty z zachowaniem naturalnego wyglądu.

Zapraszam!

gabinet kosmetyczny Suchy Las